تبلیغات
مجله تفریحی - دانلود فول آرشیو گروه کیوسک

دانلود فول آرشیو گروه کیوسک

به همراه متن ترانه ها در هنگام پخشکیوسک نام یک گروه موسیقی در سبک راک است. آرش سبحانی آهنگساز، ترانه‌سرا، گیتاریست و
 خواننده گروه کیوسک می باشد. کیوسک می‌کوشد، ترانه‌های انتقادی و اجتماعی ...

  2008 - باغ وحش جهانی

ترانه سرا :
آهنگساز :
تنظیم : 
ناشر :فرمت : MP3 / کیفیت : 128Kbps

دانلود آلبوم به صورت یکجا

1 - آی آی

2 - سیرابی نفت

3 - پراگماتیسم عشق

4 - آقا نگه دار

  5 - کفش

6 - لیوانها، بطریها،گالنها

7 - گروگانگیری در باغ وحش

8 - چرخش پوچ

9 - یارم بیا (با همراهی محسن نامجو)

10 - آی آی 2


2007 - عشق سرعت

ترانه سرا :
آهنگساز :
تنظیم : 
ناشر :فرمت : MP3 / کیفیت : 128Kbps

دانلود آلبوم به صورت یکجا

1 - عشق سرعت

2 - بی تربیت

3 - همه رقم موجود است

4 - افسوس

5 - شب رفت

6 - تو کجایی

7 - کلنگی قابل سکونت

8 - مینی بوس سبز

9 - لالایی برای مامان بزرگ

10 - عمو اسدالله

11 - ذغال خوب


2005 - آدم معمولی

ترانه سرا :
آهنگساز :
تنظیم : 
ناشر :فرمت : MP3 / کیفیت : 128Kbps

دانلود آلبوم به صورت یکجا

1 - روزمرگی

2 - ترانه

3 - آدم معمولی

4 - تقصیر من بود

5 - زوربای ملایری

6 - صبح شد

7 - ای داد از عشق

8 - قانون خم شده ی بلوز

9 - جاده ی خوشبختی

 
کیوسک نام یک گروه موسیقی در سبک راک است. آرش سبحانی آهنگساز، ترانه‌سرا، گیتاریست و خواننده گروه کیوسک می باشد. کیوسک می‌کوشد، ترانه‌های انتقادی و اجتماعی را در قالب موسیقی متفاوت ارائه دهد، موسیقی‌ای که در آن رگه‌های بلوز و جاز هم به گوش میرسد.
آرش سبحانی که در رشته معماری تحصیل کرده از سن شانزده سالگی به آموختن موسیقی مشغول شده. او به جز مدت کوتاهی که پیش استاد آموزش دیده، موسیقی را به صورت خودآموز فراگرفته است.
 
وی از خوانندگان و نوازندگان گیتار الکتریک در ایران است. او رهبر،‌ خواننده،‌ سراینده اشعار و نوازنده گیتار الکتریک گروه کیوسک است.
آرش سبحانی در عمر هنری خود قبل از آنکه به عنوان آهنگساز، خواننده و نوازنده گروه کیوسک شناخته شود، با گروه های موسیقی متعددی همکاری داشته است. آرش در گروه "راز شب" که آلبوم "دار قالی" را به بازار عرضه کرد به عنوان آهنگساز و نوازنده گیتار حضور داشت، در گروه "آور" کنسرت زنده "آب و آتش" را در تالار حرکت اجرا کرد. گروه آور در حقیقت از جمع دو دسته ای تشکیل شده بود که نیمی از آنان بعدها گروه میرا و مابقی آنها راز شب را تشکیل دادند. بجز این، آرش سبحانی در آلبوم "زی با زی" اثر هومن جاوید و رامین بهنا به عنوان نوازنده گیتار حضور داشته است. همکاری آرش سبحانی با دیگر نوازندگان و آهنگسازهای موسیقی ایران به این ختم نمی شود و در کارنامه او اجرای گیتار در کنسرت محمد نوری و شهریار مسرور نیز دیده می شود.

اولین آلبوم گروه کیوسک به نام "آدم معمولی" که توسط شرکت بم آهنگ در کانادا تهیه شده بود، با استقبال زیاد ایرانیان داخل و خارج کشور روبرو شد. آن آلبوم که در سبک راک نواخته شده بود، شامل مجموعه ای از آهنگها با مضامین انتقادی بود که ترکیبی مناسب از متن و موسیقی را ارئه می کرد. گروه کیوسک دومین آلبوم خود را با نام "عشق سرعت" در بهار 2007 به بازار ارائه کرد. در مدت کوتاهی که از عرضه این آلبوم تا نگارش این متن می گذرد، آلبوم عشق سرعت موفق شده است که فروش قابل توجهی داشته باشد به گونه ای که در رده اول رنکینگ فروش سایت CD baby قرار گیرد. علاوه بر این، ویدیو کلیپ تهیه شده از آهنگهای این آلبوم رنکینگ های بسیار بالا را در سایت Youtube به خود اختصاص داده اند.

اعضای دیگر گروه علی کمالی (گیتار بیس)، اردلان پایور (کیبورد)، بابک خیاوچی (گیتار) و شهروز مولایی (طبل).

شرکت بم آهنگ سومین آلبوم گروه کیوسک به نام " باغ وحش جهانی " در چهارده نوامبر 2008 منتشر کرد. آلبوم سوم شامل ده آهنگ به سبکهای متفاوت است، از جازکولیها گرفته تا والس و از تانگوی آرژانتینی گرفته تا بلوز. همچنین موسیقی این آلبوم جهش بزرگی از دو آلبوم زیرزمینی قبلی کیوسک است. متن های آرش سبحانی همچنان در سطح گسترده ای بیانگر مشکلات اجتماعی موثر بر زندگی روزانه ایرانیان تمام دنیا می باشد.

کیوسک آلبوم جدیدش را در طول چهار ماه در استودیوی FM Recorders در Emeryville , Ca ضبط کرد. تهیه کننده این آلبوم "Sep V" بوده و توسط " Adam Ayan " از Gateway Mastering مستر شده است. در آلبوم جدید نوازندگان صاحب نامی چون نوازنده دارمز Pat Spurgeon از گروه Rogue Waveو نوازنده گیتار Paul Mehling موسس The Jazz Hot Club of San Francisco با کیوسک همکاری کرده اند. همچینین این آلبوم شامل آهنگ " یارم بیا "، محلی شیرازی محبوب در تاجیکستان، می باشد که در آن "محسن نامجو" خواننده و نوازنده جنجالی ایران به عنوان خواننده مهمان با کیوسک همکاری کرده است.


  • نوشته: جواد
  • دوشنبه 26 اسفند 1387
  • نظرات()